Toruńskie Towarzystwo Wędkarskie
www.ttw.prv.pl

 

 

 
 
 

Jesteśmy członkiem Krajowej Federacji Towarzystw Wędkarskich

 
MENU

» Strona główna
» Zezwolenia
» Regulamin
» Jezioro
» Zarybianie
» Zawody
» Foto & Film
» Wędkarskie strony
» Prognoza pogody
» Kontakt

WYNIKI INDYWIDUALNE - OGÓLNE
"PSTRĄG SPOD LODU" 2011


<< powrót

Poz.Nazwisko i imięSob.pstrąg
- waga
 
- ilość   
Niedz.pstrąg
- waga
 
- ilość   
Pstrągi
- łączna waga   
Łączna ilość
1Remigiusz Zielonka zawwedk.info16504541514706518
2Maciej Machowski zawwedk.info26607408510674517
3Robert Murawski TTW VI53551311853654016
4Rafał Cieszyński TTW II3325924757580016
5Marek Roliński NTW I4615126802529514
6Rafał Libiatowski NTW I3760914904525013
7Filip Biskupski Toruń KMT4040109203496013
8Artur Makowski TTW VI2055628556491012
9Lech Lewandowski TTW I3085717254481011
10Damian Pieróg NTW II332088752419510
11Jacek Martyna TTW II2830712063403610
12Rafał Sitko NTW I2395615204391510
13Jakub Adamczyk DMS28457865237109
14Janusz Żołendowski OTW284588562370110
15Jarosław Bartkiewicz zawwedk.info248061170336509
16Marcin Grabałowski TTW II139032250636409
17Robert Sałach Barracuda Team201551490435059
18Zbigniew Sitko NTW III209551322334178
19Sylwester Krzywosz TPJK II78522555733409
20Adam Popiel TTW V148041840433208
21Mirosław Pancerzyński TPJK I24907485129758
22Janusz Dawidko OTW192241046329687
23Andrzej Kłujsza GSW I25056425129307
24Wojciech Włodarski BTW20405846228867
25Stanisław Łykowski DMS170051174328748
26Rafał Zieliński TPJK I146541380328457
27Bogdan Walusz TPJK II20006630226308
28Jacek Wiśniewski Barracuda T.16504745223956
29Sławomir Morański KMT18804380122605
30Piotr Mazurkiewicz Piotr TPJK I209560020956
31Zbigniew Kowalski GSW I13053725220305
32Marek Jastrzębski GSW II36011665420255
33Robert Sawicki ITW83521175320105
34Adam Trykowski TTW IV84521135319805
35Michał Caputa TTW I71021180318905
36Tadeusz Furmaniuk TTW IV9602840218004
37Mariusz Jaskólski MTW177050017705
38Piotr Roliński NTW II14204235116555
39Marian Biernacki TTW I160550016055
40Jarosław Dulski Barracuda T.34511260316054
41Krzysztof Niedzielski Chełmża KMT12604345116055
42Jarosław Weber Toruń159540015954
43Bogdan Wielgosz NTW II10253560215855
44Waldemar Nieżorawski MTW37011120314904
45Marek Cieszyński TTW V8382625214634
46Ryszard Jaskuła TTW III001415414154
47Jacek Wawrzyniak Czakuszka7652640214054
48Władysław Wawrzyniak Czakuszka5351836213713
49Mirosław Młostoń TTW V7502425111753
50Jarosław Szymański OTW3881718211063
51Jerzy Bogalecki GSW II5951495110902
52Wojciech Olszewski TTW VI001080310803
53Jan Beszczocha TPJK II87027029404
54Andrzej Jeżewski BTW9102009102
55Arkadiusz Górecki TTW IV8352008352
56Andrzej Gąsiorowski Silno8102008102
57Wojciech Kwiatkowski ITW415135017652
58Czesław Jabłoński GSW I325137016952
59Włodzimierz Sztangierski TTW III300135516552
60Ireneusz Kątowski BTW4151004151
61Stanisław Jaskuła TTW III000000
62Jędrzej Chraplewski MTW000000
  9792824961509160159437409

Toruńskie Towarzystwo Wędkarskie, Design: Lexy.