Toruńskie Towarzystwo Wędkarskie
www.ttw.prv.pl

 

 

 
 
 

Jesteśmy członkiem Krajowej Federacji Towarzystw Wędkarskich

 
MENU

» Strona główna
» Zezwolenia
» Regulamin
» Jezioro
» Zarybianie
» Zawody
» Foto & Film
» Wędkarskie strony
» Prognoza pogody
» Kontakt

WYNIKI INDYWIDUALNE - KLASYFIKACJA DO PUCHARU KFTW
"PSTRĄG SPOD LODU" 2011


<< powrót

Poz.Nazwisko i imięSob.pstrąg
- waga
 
- ilość   
Niedz.pstrąg
- waga
 
- ilość   
Pstrągi
- łączna waga   
Punkty
1Robert Murawski TTW VI535513118536540100+10=110
2Rafał Cieszyński TTW II3325924757580098+5=103
3Marek Roliński NTW I4615126802529595+3=98
4Rafał Libiatowski NTW I3760914904525093
5Artur Makowski TTW VI2055628556491090
6Lech Lewandowski TTW I3085717254481088
7Damian Pieróg NTW II332088752419586
8Jacek Martyna TTW II2830712063403683
9Rafał Sitko NTW I2395615204391581
10Janusz Żołendowski OTW284588562370179
11Marcin Grabałowski TTW II1390322506364076
12Zbigniew Sitko NTW III2095513223341774
13Adam Popiel TTW V1480418404332071
14Janusz Dawidko OTW1922410463296869
15Andrzej Kłujsza GSW I250564251293067
16Wojciech Włodarski BTW204058462288664
17Zbigniew Kowalski GSW I130537252203062
18Marek Jastrzębski GSW II360116654202560
19Robert Sawicki ITW835211753201057
20Adam Trykowski TTW IV845211353198055
21Michał Caputa TTW I710211803189052
22Tadeusz Furmaniuk TTW IV96028402180050
23Mariusz Jaskólski MTW1770500177048
24Piotr Roliński NTW II142042351165545
25Marian Biernacki TTW I1605500160543
26Bogdan Wielgosz NTW II102535602158540
27Waldemar Nieżorawski MTW370111203149038
28Marek Cieszyński TTW V83826252146336
29Ryszard Jaskuła TTW III0014154141533
30Mirosław Młostoń TTW V75024251117531
31Jarosław Szymański OTW38817182110629
32Jerzy Bogalecki GSW II59514951109026
33Wojciech Olszewski TTW VI0010803108024
34Jan Beszczocha TPJK II870270294021
35Andrzej Jeżewski BTW91020091019
36Arkadiusz Górecki TTW IV83520083517
37Wojciech Kwiatkowski ITW4151350176514
38Czesław Jabłoński GSW I3251370169512
39Włodzimierz Sztangierski TTW III3001355165510
40Ireneusz Kątowski BTW4151004157
41Stanisław Jaskuła TTW III000001
42Jędrzej Chraplewski MTW000001
 

Toruńskie Towarzystwo Wędkarskie, Design: Lexy.